Periyodik Muayene

Periyodik Muayene

Merkez Mh, Gençosman Cd, No 11/A Güngören / İstanbul
Cep Onaylı
Ücretsiz
Vitrin
Bugün 1 , Kasım ayında 5 ve toplamda 198 ayrı kişi ziyaret etti.

Harita

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

Periyodik Muayene

Kuruluşumuz, her boydan ve her alanda faaliyet gösteren işletmelerin muayene, laboratuvar ve denetim alanlarındaki ihtiyaçlarını karşılamak ve bu alanlarda ayrıntılı hizmetler vermek amacı ile faaliyet göstermektedir. Kurulduğu günden bugüne, kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmet vermek anlayışını ilke edinmiştir ve çalışmalarını bu yönde sürdürmektedir.

Kuruluşumuz iki noktada yatırıma ağırlık vermiştir: insan kaynağı ve teknolojik altyapı. Kuruluşumuz kadrosunda yönetici ve çalışanlar olarak eğitimli, deneyimli ve yetkin personel bulunmaktadır. Her biri alanında kendini kanıtlamış çalışanlarımız ile kuruluşumuz her geçen gün gücünü katlamaktadır. Bunun yanı sıra günün gelişen teknolojileri yakından izlenmekte ve ölçüm, test, analiz, muayene ve kontrol çalışmalarında en son teknolojiye uygun cihazlar kullanılmaktadır. Kuruluşumuz insan kaynağı ve teknolojik altyapısı ile doğru, kesin, güvenilir ve hızlı sonuçlar elde etmektedir.

Kuruluşumuzun temel ilkesi, hizmet verilen bütün işyerlerinde iş sağlığı ve güvenliği bilincini yerleştirmek, yönetici ve çalışanların bu anlayışa sahip olmasını sağlamak, gerektiğinde bu yönde eğitici faaliyetler göstermek ve işletmelerin bu yüzden maddi ve manevi kayıplar yaşamasının önüne geçmektir. Kuruluşumuz bir yandan da bu yönde faaliyet gösteren kişi ve kuruluşlara destek olmaktadır.

Kuruluşumuz iş sağlığı ve güvenliği konusunun insan haklarının bir gereği olduğunun farkındadır. İnsanların ve toplumun yaşam standardının yükselmesinde iş sağlığı ve güvenliği önemli bir yere sahiptir.

Çalışma Saatleri

Hafta İçi
Cumartesi
Pazar

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *