• : 0312 752 01 70
Behram Hoca - Seyhan, Adana

Firma Hakkında

Adana Behram Hoca

Gerçek ve Etkili Medyum

  • Medyum; ruhlar alemi ile iletişime geçebildiğini; Ölülerle canlılar arasında iletişim kurabildiğini İddia eden kişidir.
  • Türkçeye Fransızcadan geçen sözcüğün kökeni; Latince medium (aracı) sözcüğüne dayanır.
  • Mevcut olan Bu yetenekler ile; Aşağıda belirtilen Tüm işlemlerde Size yardımcı olabilecek Ender İnsanlardan Birisidir.
  • Kendisine öylesine güvenmektedir ki; İsterseniz kendisi ile görüntülü görüşebilirsiniz.


Delirtme Büyüsü


    Delirtme büyüsü en çok tercih edilen büyülerden biridir. İsmi ve amacı nedeniyle birçok kişi bu büyüye korkuyla yaklaşmaktadır. Delirtme büyüsü kara büyüler kategorisinde yer alabileceği gibi ak büyüler arasında da yer alabilmektedir. Bir kişiyi akıl sağlığından etmeye yönelik olan delirtme büyüleri kara büyüler dendir. Bir kişiyi aşkından delirtmek ise ak büyüler arasında yer almaktadır.

Kaşık Büyüsü    Kaşık büyüsü hem sevenleri birleştirmek hem de sevenleri birbirinden soğutarak ayırmak için yapılmaktadır. Çok eskiden beri kullanılan bu büyü günümüzde de fazlası ile ilgi görmektedir.

    Bu büyü ile sevgilileri ya da eşleri kopmaz bağlar ile birbirine bağlamanın mümkün olduğu gibi aynı şekilde sevgili ya da eşleri birbirinden soğutarak ayırmak için de yapılabilmektedir. Kaşık büyüsünün etkileri çok güçlüdür ve kısa sürede etkisini gösterdiği bilinmektedir. Tahta ya da demir kaşıklar kullanılarak yapılmaktadır. Kaşıkların üzerine kişilerin isimleri yazılır ve kaşıklar birbirine bağlanır. Ardından bu kaşıklar gömülür. İki seveni ayırmak için yapıldığında ise kaşıklar ters çevrilerek yapılır.

    Kişilerin isimlerinin kaşıklara yazılması ve bağlanması ile büyü yapılmıyor. Malzemelerin doğru olarak kullanılmasının yanında kaşıkların doğru yönde bağlanması doğru yere doğru zamanda gömülmesi ve okunacak dua ile tılsımların bilinmesi gerekmektedir. İki kaşığı bağlayıp gömmek ile büyü yöntemi gerçekleşmiyor. İstenilen sonuca ulaşmak için tecrübeli bir medyumdan yardım almak gerekiyor. Yoksa üzücü sonuçlar ile karşılaşmanız kaçınılmaz olur.

 

    Kaşık büyüsü yapmak için büyü yapılacak kişinin annesinin adının ve ebced hesabının da bilinmesi gerekiyor. Doğru bir şekilde eksiksiz olarak yapılan büyü kısa sürede etki edecektir. Tabi sorun yaşamamak için uzman bir medyumdan destek alındığı takdirde. Kaşık büyüsü hem güçlü hem de tehlikeli bir kara büyüdür. Bu konuda bilgisi olmayanların bu büyü uygulamasını yapmamaları gerekir.

Sabun Büyüsü


    Sabun büyüsü iki insanı ayırmak için kullanılan güçlü bir büyü olarak bilinse de farklı amaçlar için de çok fazla kullanılmaktadır. Bu nedenle bu büyüyü yaptırmadan önce mutlaka araştırma yapmalı ve daha önce yaptıran kişilerden bilgi alınması önemlidir. Kendi mutluluğunuz için bu büyünün yapılması karşı tarafında mutlu olacağı anlamına gelmez. 

    İnsanları birbirinden soğutmak ve ayırmak için yapıldığı gibi kişiyi aşık etmek içinde uygulanabilir. Kötü amaçlı kullanıldığında iki seveni birbirinden ayırabilir. Oldukça etkili ve tehlikeli bir büyü olduğu için işinin ehli tarafından uygulanmalıdır. 

    Sabun büyüsü kara büyüler grubunda yer alır. Kara büyü uygulamalarında manevi varlıklar ile iletişime geçmek gerekir. Kişilerin kendi başlarına bu büyüyü denemeleri zararlı olabilir. Manevi varlıklar ile iletişime geçemeyen kişilerin yaptığı hatalar geri dönüşü olmayan sonuçlar doğurabilir. Cin musallatı denilen olay ile karşı karşıya kalınabilir. Bu durumda uzman bir medyumdan yardım alınması gerekmektedir. Olumsuzluklar ile karşılaşmamak için doğuştan yeteneğe sahip, gizli ilimler konularına hâkim, tecrübeli uzmandan destek alarak sabun büyüsü yaptırabilirsiniz. 

    Sabun büyüsünün yapılabilmesi için bir kalıp sabuna ihtiyaç vardır. Sabuna 41 adet ya da 23 adet iğne batırılarak yapılan bu büyünün etkileri de çok güçlüdür. Kişilerin hem aşk hayatı hem de iş hayatı bir anda tersine dönerek her şey kötüye gidebilir. Büyünün uygulanması için sadece bir kalıp sabun yeterli değildir. Uygulanacak ritüeller ve okunması gereken dualar da bulunmaktadır. Bu büyüyü yapacak medyum ya da hocanın bu konuda bilgili olması ve büyünün yapılışı için takip edilen yolu ve kullanılan tılsımlı sözleri de bilmesi ve işlemleri doğru olarak eksiksiz yapması gerekiyor. 

    Sabun büyüsü birisine zarar vermek amacı ile yapılan güçlü ve tehlikeli bir büyüdür. Bunun yanında iki insanı birbirine bağlamak ve aralarındaki aşkı kuvvetlendirmek için de yapılmaktadır. Farklı amaçlar ile yapılan büyünün amaca göre uygulanacak metotları da farklıdır. Farklı amaçlar için yapılan büyü günümüzde birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. 

    Sabun büyüsünün maliyetinin daha az olması nedeni ile de çok fazla ilgi görmektedir. Büyünün etkilerini kısa sürede görmek mümkündür. Sabun büyüsü yapılacak kişinin annesinin ismi de uygulamanın yapılması için gereklidir. Sabuna iğnelerin batırılması ile büyünün etkileri görülmeye başlar. Sabunun sol tarafına iğne batırıldığında büyü yapılan kişi sol tarafında rahatsızlık hisseder ve sağlık sorunları ile karşılaşır. Bu yöntem ile sağlıklı bir insan bile farklı sağlık sorunları ile karşılaşabilir ve hatta yatağa bile düşebilir. Büyünün etkilerinin uzun süre devam etmesi kişinin ölümüne bile yol açabilir. En kötü hastalıklara sebep olur ve bu hastalıkları tıp bilimi bile çare olamaz.

    Büyüyü yaptırmak isteyen kişiler daha önce haksızlığa uğramış ve mağdur edilmiş kişiler olmaktadır. İnsanlar aslında intikam almak için bu büyüye başvurmaktadır. Hangi konuda haklı olursanız olun sonuçları itibarı ile sabun büyüsü etkili ve tehlikeli bir büyü olduğunu unutmayın. Bu nedenle bu büyüyü yaptırmadan önce daha önce bu büyüyü yaptıran kişilerden fikir alın. Daha sonra pişman olmayın. Büyünün tüm vebal ve sorumluluğu sizdedir. 

    Büyü için herhangi bir sabun kullanılabilir. Önemli olan tılsımlı kelimelerin ve uygulanacak metodun doğru olarak yapılmasıdır. Sabuna iğnelerin batırılması ile yapılan büyünün sonunda sabun erir ve kişinin ıstırapları daha da artar. Kendinizde ya da yakınınızda büyü olduğunu düşünüyorsanız ve hastalığa tıp ilmi bile bir çare bulamıyorsa mutlaka zaman kaybetmeden kendi alanında uzman bir medyumdan yardım almalısınız. 

    İnsanlar hangi konuda olursa olsun elde etmek istedikleri her şey için her zaman doğal yolları denemelidir. Çözüm bulamadıkları noktada büyü uygulamaları yaptırmalıdır. Büyü uygulamaları özellikle de kara büyü grubunda yer alan büyüler insanlara zarar verebilir. Sizin mutlu olmanız herkesin mutlu olacağı anlamına gelmez. Her şeyin doğalı daha güzeldir. 

    Sabun büyüsü iki seveni ayırmak için kullanıldığı gibi iki kişiyi birleştirmek içinde yapılmaktadır. Bunun için yine bir kalıp sabun, zoka ve siyah ip kullanılmaktadır. Büyünün etkileri zaman içerisinde kendini göstermeye başlar. Sabunun erimesi ile de tamamen gerçekleşmiş olur. Tehlikeli bir büyü olduğu için evde kendi kendinize yapabileceğiniz bir büyü değildir. Sabun büyüsü ya da herhangi bir başka büyü yaptırmak istediğinizde uzman bir medyumdan yardım alınması gerekmektedir. 

    Sabun büyüsü sıradan kişilerin yapabileceği bir büyü çeşidi değildir. Profesyonellik ister. Malzemenin kolay bulunabilir olması büyünün herkes tarafından yapılabileceği anlamına gelmez. Büyü uygulamaları tehlikeli olabilir. Büyü uygulamaları için sırası ile belli zamanlarda okunması gereken dualar ve uygulanması gereken ritüeller bulunmaktadır. Büyünün doğru ve eksiksiz olarak yapılabilmesi işin konunun uzmanı olmak gerekmektedir. Gizli ilimler konularına hâkim olan, yetenekli ve tecrübeli bir uzmandan yardım alınmalıdır. 

    Yarattığı etkiler bakımından sabun büyüsü çok eski kara büyülerden biridir. Büyüde sabun ve iğne gibi basit malzemelerin kullanılması vereceği zararlar düşünüldüğünde sizleri yanıltmasın. Sabuna iğnenin batırılması ile büyü kendisini göstermeye başlar. Uzmanlar tarafından özel dua ve tılsımlı sözcüklerin söylenmesi ile büyünün etkisi giderek artar. Uygulamanın yapılmasından sonra büyü yapılan kişi çok ciddi sorunlar ile karşılaşır. Sabun eriyene kadar ya da bir kişi tarafından bu sabun bulununcaya kadar bu sorunlar devam eder. Bu konuda alanında uzman bir medyumdan yardım alınmalıdır. 

    Büyünün etkilerinden kurtulmak o kadar kolay değildir. Sabun eridiğinde büyünün etkileri kendiliğinden ortadan kalkmıyor. Kendinizde ya da bir yakınınızda büyü olduğundan şüpheleniyorsanız yapmanız gereken vakit kaybetmeden hemen uzman bir medyumdan yardım almak olmalıdır. Kendi başınıza büyüyü bozamazsınız. Kara büyü olan sabun büyüsünün yapılması için ruhani varlıklardan yardım alındığı için uzmanın bu varlıklar ile iletişime geçerek onları verilen görevden uzaklaştırarak yok etmesi gerekmektedir. Bu konuda yeteneği bulunmayan ve daha önce tecrübesi olmayan kişilerin bunu yapması beklenemez. Bu nedenle işinin ehli ve alanında uzman olan, daha önce yaptığı çalışmalar ile kendini kanıtlayan uzman bir medyumdan yardım alınmalıdır. 

    Büyü uygulamalarının hem yapılması hem de bozma işlemleri hakkında bilgi sahibi olmayan bu konularda kendini geliştirmeyen kişilerin büyü yöntemlerini denemeleri fayda değil zarar verir. Özellikle kara büyüler çok daha tehlikeli olabilir. İnsanların ölümüne bile yol açabilir. Bu nedenle uzman bir medyumdan yardım almanız çok önemlidir. Kendi kendinize asla büyü yöntemlerini denemeyin. 

    Büyü tılsım yöntemleri basite alınacak uygulamalar değildir. Sabun büyüsü son derece etkili ve tehlikeli bir büyüdür. Özellikle haksızlığa uğrayan kişiler, sevdiği insanın bir başkası ile olduğunu gören kişiler bu büyüye başvurmaktadır. Fakat büyünün son derece kötü sonuçlar doğurabileceği unutulmamalıdır. Üzerinde düşünülerek doğru karar verilmelidir. Yine de bu büyüyü yaptırmak istiyorsanız bu konuyu bir uzmanla konuşarak bilgi almalı ve ondan sonra uygulamayı yaptırmalısınız. Uzmanların bu konuda bilgileri ve tecrübeleri çok fazladır. Sabun büyüsünün etkileri çok güçlüdür. Sonuçlar üzücü de olabilir. Bu büyüyü yaptırmak istediğinizde ya da bu büyünün size yapıldığını düşündüğünüzde yapacağınız tek şey mutlaka uzman bir medyum ile iletişime geçmek olmalıdır.

Adet Kanı Büyüsü


    Adet kanı büyüsü yapmak erkeğin büyü ile bağlanmasını sağlar. Büyünün yapılması için adet kanı kullanılır. Büyünün yapılmasında çeşitli kurallara uyulması ve ritüellerin eksiksiz olarak gerçekleşmesi gerekmektedir. Fakat sadece bu yazılanlar ile büyü yapılmaz. Büyünün uzmanı medyum bu çalışmanın ince noktalarını bilen kişidir. Etkili bir büyü olduğu için de dikkatli yapılması gerekmektedir.

    Büyü, uzman bir medyum ya da hoca tarafından yapılmış ise kısa sürede büyü olumlu olarak sonuçlanır ve erkek size âşık olur. Adet kanı büyüsü tek başına yapılabilecek bir uygulama değildir. İnternet üzerinde yazılan ya da kulaktan dolma bilgiler ile yapılamaz. Tehlikeli ve güçlü bir büyüdür. Uzman bir medyum tarafından dikkatli bir şekilde yapılması gerekmektedir. Büyünün kadının kendi adet kan ile yapılması önemlidir. Yoksa büyü istenilen sonucu vermez. Uygulama yanlış olur. Bu uygulamanın yalnız kadınlar için değil aynı zamanda erkekler tarafından da kullanılan bir uygulama olduğu unutulmamalıdır.

    İstenmeyen sonuçlar ile karşılaşmamak için bu konuda uzman, tılsım ve marifet sahibi olan ve yaptığı başarılı çalışmalar ile kendisini kanıtlayan kişilerden yardım almak önemlidir. Adet kanının erkeğin yiyeceğine karıştırmak ya da bazı duaları okumak ile büyüler yapılmaz. Büyünün yanlış olarak uygulanması daha farklı etkilere neden olabilir. Uzman bir medyum desteğini alarak uygulamanın doğru olarak yapılması sevdiğiniz erkeğin size bağlanmasını sağlayacaktır.

    Sadece adet kanı büyüsü değil hangi büyü olursa olsun sıradan kişilerin bu uygulamaları yapmaları olumsuz sonuçlanacaktır. Her büyünün farklı bir ritüeli ve yöntemi bulunmaktadır. Gizli ilimler, havas ve hüddamlık ilmi hakkında bilgi sahibi olmayan ve doğuştan yeteneğe sahip olmayan kişilerin büyü çalışmaları kişilere zarar verecektir. Sonuç hüsran olacaktır. Her zaman büyü uygulamaları için uzman bir medyumdan yardım alınmalıdır.

Dil Bağlama Büyüsü


    İnsanların en rahatsız olduğu durum arkalarından kötü konuşulmasıdır. Bu durumda kalan kişiler kendileri hakkında yapılan dedikoduları durdurmak için elinden geleni yapmaktadır. Kötü dedikodudan dolayı birçok kişinin psikolojisi bozulmakta, toplum içinde küçük düşmekte, hayatındaki kişilerle olumsuz durumlar yaşamaktadır. Bu nedenle sık sık büyü yolu ile kendisi hakkında bu olumsuz konuşmaları durdurma yoluna gidilmektedir.

Domuz Yağı Büyüsü


    Domuz yağı büyüsü kara büyü kategorisinde yer alır ve güçlü bir büyüdür. Kara büyü uygulamalarında olduğu gibi domuz büyüsünün yapımında da cinler kullanılmaktadır. Sonuçları açısından bakıldığında gerçekten tehlikeli bir büyüdür. İnsanların hayatını bir anda değiştirerek yerle bir edebilir.

    İslam dininde kötü ve pis olarak kabul edilen hayvanların parçaları kullanılarak büyü yapılmaktadır. Büyünün yapılması zor olduğu kadar bozulması da bir o kadar zordur. Çünkü etkili olduğu bilinen bu büyü oldukça dirençli bir büyüdür.

    Domuz yağı büyüsünün yapılma amacı insanlara sıkıntı vermek, kötülük yapmaktır. Büyüye maruz kalan kişiye sıkıntılar yaşatmasının yanında insanların ölümüne bile neden olabilir. Bu nedenle büyünün etkilerinden kurtulmak hiç de kolay olmayacaktır. Kendi kendinize büyüyü bozmanıza imkan yoktur. Domuz yağı büyüsü yapılan kişinin alanında uzman bir medyum ya da hocadan yardım almaktan başka çaresi yoktur.

    Kara büyülerden olan domuz yağı büyüsünü yapmak ya da bozmak gerçekten yetenek ve deneyim ister. Gizli ilimler konularına hakim olmak gerekir. Uzman kişinin doğuştan gelen yeteneğinin olması gerekmektedir. Bu yüzden hem ilim sahibi hem de işinin ehli olam bir medyum ya da hoca bulmalısınız.

    İnsanların birbirlerine karşı kullandıkları en tehlikeli büyülerden biri olan domuz yağı büyüsü kesin sonuç veren güçlü bir büyüdür. Bunun nedeni ise büyüde ruhani varlıkların kullanılıyor olmasıdır. Büyüde domuz yağı kullanılmaktadır. Yapıldıktan sonra bozulmasının zor olmasının nedeni de bu şeytani varlıkların kullanılıyor olmasıdır. Bu büyünün amacı zarar vermek, yıkmak ve bozmaktır.

    Geçmişte olduğu gibi günümüzde de birbirini seven iki insanı ya da güzel giden evlilikte eşleri birbirinden ayırmak için yapılmaktadır. Bunun dışında iş hayatı güzel giden kişiyi maddi kayıplara uğratmak için, kişilerin rızıklarına engel olmak için ya da kişinin kısmetini kapamak için gibi her zaman kötü amaçlar için kullanılmaktadır. Amaç insanları zor durumda bırakmak ya da sevenleri ayırmaktır.

    Domuz yağı büyüsü kişinin ölmesi için yapılan bir büyü değildir. Fakat etkileri çok kuvvetli olduğundan ruhsal açıdan insanları etkisi altına almakta ve kişilerin akıl sağlığı bozulmaktadır. Sonuç olarak bu olumsuz etkiler insanların ölümüne yol açabilmektedir. İnsanlar düştükleri sıkıntılar neticesinde intihar edebilmektedirler.

    Büyü domuz yağı insanların kıyafetlerine, evinin giriş kapısına gibi en çok temas ettiği yerlere sürülmektedir. Tabi sadece domuz yağının kullanılması ile büyü uygulaması yapılmıyor. Ritüeller uygulanıyor, tılsımlı sözcükler kullanılıyor ve şeytani güçlerden yardım alınarak bu varlıklara görevler veriliyor. Bu nedenle kişilerin kendi kendilerine bu büyüyü yapmaları imkansızdır. Büyü denemeleri de daha zararlı olabilir. Cinler insanlara musallat olabilir. Bu istenmeyen durumlar ile karşılaşmamak için mutlaka alanında uzman bir medyum ya da hocadan yardım alınması gerekir.

    Seven kişileri ayırmak ya da insanların aile düzenini bozmak için yapılan domuz büyüsü sonrasında sevenler ayrılabilir. Aile düzeni bozulabilir. İş hayatında kayıplar yaşanabilir. Görüldüğü gibi büyünün yapılmasında sonra insanların hayatları tamamen olumsuz olarak etkilenmektedir.

    Oldukça etkili ve güçlü büyülerden bir tanesi olan domuz büyüsü, alanında uzman, gizli ilimler, havas, hüddam ve vefk gibi ilimlerde yeterli bilgi ve tecrübeye sahip bir medyum ya da hoca tarafından hazırlandığında kısa sürede etkisini gösterecektir. Domuz yağı büyüsü bu hayvana ait yağ parçaları ile yapılmaktadır. Tehlikeli büyü olduğu için uzman tarafından yapılmalı ve büyü denemesi yapılmamalıdır. Kulaktan dolma bilgiler ile büyüyü yapmaya çalışmak birtakım olumsuzları getirir. Şeytani güçlerin kullanılması büyünün etkilerini daha da arttırmaktadır.

    İnsanların ruh ve akıl sağlığına etki eden büyü insan sağlığını günden güne bozmakta ve büyüye maruz kalan kişi bu çıkılmaz durumda intiharı bile düşünmektedir. Domuz yağı kıyafetlere ya da kapı önlerine gibi en çok kullanılan yerlere sürülmektedir. Bu sürülen yerlerin silinmesi ve temizlenmesi büyünün etkilerini ortadan kaldırmamaktadır.
 
    Bu büyüyü yaptırmak isteyenlerin öncelikle bu konuda araştırma yapması ve daha önce bu büyüyü yaptıran kişilerden fikir alması önemlidir. Gerçekten insanın hayatını zindana çeviren büyünün etkileri çok güçlüdür ve kişiye zararı çok büyük olmaktadır. Büyüyü yine de yaptırmak isteyenlerin konun uzmanından destek alması gerekir.

Ermeni Büyüsü


    Ermeni büyüsü, Ermeni kökenli medyum hocaların çok eski zamanlardan bu yana yapmış oldukları büyü ritüelleridir. Bir tek büyü değil, bir büyü kategorisidir. Değişik birçok amaçla ve çeşitli materyaller kullanılarak Ermeni büyüleri yapılabilmektedir.

    Ermeni büyüsü bir Hristiyan büyü çeşididir. Ermeni halkı çok eski zamanlarda Hristiyanlığı kabul etmiştir. Dolayısıyla Ermeni büyücüleri, büyü ritüelleri sırasında sık sık Hristiyanlıkta kutsal kabul edilen materyalleri kullanmakta ve dualarında Hristiyan inancına ait sözcükleri kullanmaktadırlar. Ermeni büyüleri sırasında saç teli, tırnak, ceviz, sabun, 7 kollu şamdan, 3 kollu şamdan, kırmızı mum, beyaz sabun, doğal taşlar, karnik çiçeği, gümüş vazo, çeşitli tütsüler, bez bebek gibi materyaller sıkça kullanılmaktadır. Ermeni büyüsü iyi niyetlerle yapılabildiği gibi kötü niyetlerle de yapılabilmektedir. Bu nedenle kapmamı çok geniştir.

Papaz Büyüsü

    Papaz büyüsü kara büyüler grubu içerisinde yer alan ve gerçekten çok etkili ve tehlikeli bir büyüdür. Tehlikeli büyü olduğu için bu konuda uzman olmayan kişiler tarafından yapılması çok tehlikeli olabilir. Bu nedenle uzman bir medyum ya da hoca tarafından yapılmalıdır.

    Papaz büyüsünün evde tek başına yapılmasına imkan yoktur. Yapmak isteyenler için ise üzücü sonla karşılaşması kaçınılmazdır. Büyü son derece güçlü bir büyü olduğu için istenmeyen üzücü durumların yaşanmasına, büyünün ters tepmesine ve büyü yapana kişinin zarar görmesine neden olabilir. Çünkü bu büyünün yapım aşamasında manevi varlıklar olarak kabul edilen cinlerden yardım alınmaktadır. Özel yeteneği olmayan bu varlıklar ile iletişime geçemeyen kişilerin cin musallatı denilen olay ile karşılaşmaları mümkün olabilmektedir. Papaz büyüsü yaptırmak isteyen kişilerin büyü yapma ve büyü bozma konusunda uzman, bilgili ve deneyimli medyumdan yardım almaları gerekmektedir.

    Son yıllarda adını sıkça duyduğumuz bu büyünün sonuçları çok ağır olabilir. Bu büyüyü yaptırmaya karar verenlerin büyünün etkilerini düşünerek karar vermeleri gerekir. Papaz büyüsü en etkili aşk büyüsü olarak bilindiği için çok fazla ilgi görüyor. Çok kuvvetli bir büyü olduğu için insanlar sevdikleri kişinin de kendilerine aşık olmaları için bu büyüyü tercih ediyorlar. Büyünün etkileri kısa sürede görülecek ve büyüye maruz kalan kişi karşı tarafın adeta kulu kölesi olacaktır.

    Papaz büyüsü sevenleri birleştirmek adına yapıldığı gibi iki seveni ayırmak için de kullanılmaktadır. Bunun dışında kısmet kapamak, sevmediği kişiyi maddi açıdan zarar uğratmak gibi nedenler için de yapılmaktadır. Kara büyü kategorisinde bulunan papaz büyüsü kısa zamanda etkisini gösterebilen etkili olduğu kadar tehlikeli de olabilen bir büyüdür.

    Büyünün yapılması çok zordur. Büyüyü yapacak kişinin bu konuda bilgili olması, özel yeteneklerinin olması ve yeterli tecrübeye sahip olması gerekmektedir. Büyünün yapılması sırasında yapılan hatalar geriye dönüşü olmayan bazı sorunların yaşanmasına neden olabilir. Büyünün yapılması kadar papaz büyüsünün bozulması da bir o kadar zordur. Çünkü büyü doğrudan kişinin iradesine etki etmekte ve kişiyi etkisi altına almaktadır.

    Papaz büyüsü yaptırmak isteyenler her türlü vebal ve sorumluluğu almalıdır. Aşk, sevgi gibi konularda bazı insanlar her şeyi göze alabiliyor. Sevdiği kişiyi elde etmek ya da onu kaybetmemek için her yola başvuruyor. Papaz büyüsü ile partnerini kendine aşık ederek ömür boyu yanında olmasını sağlayabiliyor. Bu konuda kesin karar vermiş iseniz ve papaz büyüsü yaptırmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey uzman bir medyumdan destek almak olmalıdır. Büyünün uygulamaları kişiye özel olarak hazırlanır ve sadece büyü yapılan kişi etkilenir. Büyünün istenilen sonucu vermesi için doğru bir şekilde ve eksiksiz olarak yapılması gerekiyor. Bu nedenle büyü yapma ya da büyü bozma konusunda deneyimli ve yetenekli bir medyumdan yardım alınmalıdır.

    Papaz büyüsü seven iki kişiyi birleştirdiği gibi seven iki kişiyi de ayırabilen etkilere sahip bir büyü çeşididir. Bu büyünün yapılması kadar bozulması da oldukça güçtür. İnsanlara zarar vermek amacı ile yapıldığında gerçekten etkisi çok kötü sonuçlara neden olabilmektedir. İnsanların hayatı tepe taklak olabilir ve hatta ölümlere kadar götürebilen sonuçlar ile karşılaşmak de mümkün olabilmektedir.

    İki seven kişiyi birleştirmek için yapıldığında kişiler kısa süre sonra birbirlerine kul köle olabilirler. Fakat bu büyü daha çok insanlara zarar vermek için yapılmaktadır. Sevenlerin birbirinden soğuyarak ayrılması, basiret bağlamak, kişinin yaşamını kontrol altına almak ya da kişiyi maddi olarak zarara uğratmak gibi kötü amaçlar için yapılabilmektedir.

    Papaz büyüsü yapılırken manevi varlıklar olarak bilinen cinlerden yardım alınmaktadır. Bu nedenle büyüyü kendi başınıza yapmanız istenmeyen üzücü sorunlar ile karşılaşmanıza neden olabilir. Papaz büyüsü yaptırmak isteyenlerin gizli ilimler, havas ilmi ve hüddamlık konularına hakim olan uzman bir medyumdan destek alınarak yapılması çok önemlidir. Yapılan büyü direk kişinin iradesini kontrol altına alır. Bir anda kişinin düşünceleri ve psikolojisi değişir. Etkileri çok fazla olduğu için kişinin çevresinde bulunanlar bu değişikliğe bir anlam veremezler.

    Böylesine etkili ve güçlü bir büyü, kesinlikle büyü yapma ve büyü bozma konusunda bilgili, gerektiğinde manevi varlıklar ile iletişime geçebilen, yetenekli ve tecrübeli kişiler tarafından yapılmalıdır. Sıradan kişilerin papaz büyüsünü yapmalarına imkan yoktur. Yalnızca medyum ya da hoca tarafından yapılırsa istenilen amaca ulaşılabilir.

    Papaz büyüsü gibi tehlikeli ve güçlü bir büyüyü yaptırmak istiyorsanız sonuçlarını düşünerek bu büyüyü yaptırmanız gerekiyor. İnsanlar aşk ve sevgi konularında her şeyi göze alabiliyorlar. Doğal yollardan isteklerine ulaşamayan kişiler bu büyü sayesinde istediklerini elde edebiliyorlar.

    Papaz büyüsü kişiye özel olarak yapılmaktadır. Büyü sonrasında da sadece büyüye maruz kalan kişi etkilenir. Fakat bunun için de büyüyü yapan kişinin yeterli tecrübeye ve bilgi birikimine sahip olması gerekmektedir. Yoksa farklı sonuçlar ile karşılaşılabilir.

    Papaz büyüsünün hem yapılması hem de bozulması oldukça güç olmaktadır. Bu nedenle işinin ehli bir uzmandan destek almak önemlidir. İster iyi niyetle ister kötü amaçlar için yapılsın büyüler kendiliğinden bozulmaz. Papaz büyüsü yapılırken ruhani varlıklardan yardım alındığı için büyüyü bozacak kişi medyum olmalıdır. Medyum yaptığı özel bakımlar sonrasında büyünün hangi yöntem ile yapıldığını anlayarak bozma çalışmalarına başlar. Papaz büyüsünün bozulması için görevlendirilen cinlerin bu görevlerinden azledilmesi ile mümkün olacaktır. Bunun için doğuştan gelen özel yeteneğe ihtiyaç vardır. Bu yeteneğe sahip olan kişi ise medyumdur.
 
    Papaz büyüsü yaptırmak istiyorsanız artık bunun geri dönüşü yoktur. Her türlü vebal ve sorumluluk size aittir. Bu uygulamayı yaptırmak için iyi bir medyum desteği almanız gerekmektedir. Papaz büyüsü ya da başka bir büyüyü kendi kendinize yapmaya çalışmanız tehlikeli olabilir. Bu konuda uzman ve yetenekli bir medyumdan yardım alarak uygulamayı en doğru şekilde yaptırmanız en doğrusu olacaktır.

Kilit Büyüsü    Kilit günlük hayatta oldukça sık kullanılan bir materyaller. Çok eski zamanlardan bu yana değerli eşyaları, evleri korumak için kilitler kullanılmıştır. Evimizi korumak için kapımıza kilit takarız. Değerli eşyalarımızı kilitli sandıklara koyarız. Maddi değeri olan ziynetlerimizi ya da paramızı kilitli kasalarda saklarız. Bizim için önemli bilgileri içeren defterleri dahi kilitlerle koruruz. Kilitler günlük hayattaki kullanımları dışında büyü işlerinde de sık sık kilitler kullanılmaktadır. Uğur getirmesi, şans vermesi ya da kötülüklerden koruması için sık sık kilit kullanılmaktadır. Ayrıca bağlama büyüleri sırasında kilit materyali en sık kullanılan materyaller arasında yer almaktadır.

Evlilik Büyüsü


    Evlilik büyüleri ile alakalı olarak internet ortamında çok fazla önemli bilgi vardır. Bu büyünün kimler tarafından yapılacağı merak edilir. Büyü ile alakalı bilgilere ulaşmak için sitemizi takip etmeye devam edin.  İnternet ortamında büyü yapılan çok fazla kişi vardır. Büyülerin etkisini öğrenmek için bizi tercih etmeniz son derece önem arz eder. Evlilik büyüsü hakkında bilgi almak için sitemize giriş yapabilirsiniz. En etkili aşk büyüleri hakkında bilgi almak için sitemize erişim kurun.

Aşk Büyüsü    Aşk insanlar için yaşanabilecek en güzel duygulardan biridir. Bazen farklı nedenlerden dolayı çiftler birbirinden uzaklaşmakta ve ayrılıklar yaşanmaktadır. Gerçek aşkı bulan kişi aşkını kaybetmemek için elinden geleni yapmaktadır. Fakat bazen bu çabalar yetersiz kalmakta ve sevdiğiniz kişi sizden uzaklaşabilmektedir. Bu durumda insanlar son çare olarak büyülere ilgi duyarlar. Aşk büyüsü ayrılık yaşayan kişilerin en fazla talep ettikleri büyüdür. Aşk büyüsü son derece etkili ve güçlü bir büyüdür. Tüm büyülerde olduğu gibi aşk büyüsünün de uzman bir medyum tarafından yapılması gerekmektedir. 

    Aşk büyüsünün yapılabilmesi için birtakım materyaller kullanılmakta, ritüeller uygulanmakta ve sırası ile dualar okunarak doğru uygulamanın yapılması önemlidir. Büyüyü eksiksiz olarak yapacak kişinin ise bu konuda bilgili, yetenekli ve tecrübeli olması gerekiyor. 
Büyü yapma ve büyü bozma uygulamaları için yeterli bilgi, yetenek ve tecrübeye sahip olan uzman medyumlar sayesinde insanlar sevdikleri ile yeniden bir araya gelerek mutlu olabilirler. Büyü çalışmaları sıradan ve bu konulara hakim olmayan kişiler tarafından yapılması büyünün ters tepki etmesine neden olabilir. Tek başına büyü yapmaya çalışılmamalı gerektiğinde büyü yapma ve büyü bozma çalışmaları yapan ve bu konularda kendini kanıtlayan uzman medyumlardan yardım almalıdır. 

    Son yıllarda aşk büyüsü yaptırmak isteyenler çok fazladır. İnsanlar sevdiği kişiyi kaybetmemek için bu büyüyü tercih etmektedir. Günümüzde bu büyü sayesinde birçok yuva kurulmuş ve inanlar mutluluğu yakalamışlardır. 

    Aşk büyüleri çok çeşitlidir. Büyü uygulamalarına göre kişilerin şahsi eşyaları, saç teli, tırnak gibi materyaller kullanılarak yapılır. Bu uygulamanın işinde uzman bilgili medyumlardan yardım alarak yapılması en doğrusudur. 

    Aşk, insanlar için yaşanması gereken çok özel bir duygudur. Bazen aşk çift taraflı olduğu gibi bazen de tek taraflı yaşanabiliyor. Sevdiği kişiye kavuşamayanlar ise aşk acısı çekiyorlar. Doğal yollardan ellerinden geleni yapmalarına rağmen istenilen sonuçlar elde edilemiyor. Bu noktada insanlar son çare olarak aşk büyüsü yaptırmak için medyumlardan yardım alıyorlar. Aşk büyüsü güçlü ve etkili bir büyüdür. Büyünün yapılması için manevi varlıklardan yardım alınmaktadır. Büyü kişilerin iradelerini kontrol etmektedir. İki sevgiliyi ya da eşleri birleştirmek amacı ile yapılmaktadır. Aşk büyüsü her dönemde en çok tercih edilen büyü olarak aşık olan kişilerin yardım etmektedir. 
 
Aşk büyülerinin çeşidi çok fazladır. Yapılacak uygulamaya göre kullanılan materyaller ya da uygulanacak yöntem farklı olsa da sonuç aynı olacaktır. Seven kişi sevdiğine kavuşacak ve ayrılıklar son bulacaktır. Önemli olan büyünün başarılı olabilmesi için işlemlerin doğru ve eksiksiz olarak yapılmasıdır. Bu işlemleri yapacak kişi ise alanında uzman, bilgili, tecrübeli ve yetenekli olmalıdır. Bu vasıflara sahip olan kişi ise medyum ya da hocadır. Uzman bir medyumdan yardım alarak aşık olduğunuz kişi ile bir ömür boyu mutlu olabilirsiniz. 

Adanalı Behram Medyum Hoca

Firma Resimleri

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Nazlı Yanmaz
11 Nisan 2022 , Pazartesi 03:29:17

Hocam Allah razı olsun sizden. Çok mutluyum bu mutluluğumu size borçluyum.


Sinan Kayalar
11 Nisan 2022 , Pazartesi 01:57:09

Hocam çok teşekkür ederim. Evlendim sayenizde çok mutluyum. Allah razı olsun.


Yorum Yazmak İstermisiniz?

Harita Konum

Eklenmemiş

Adana / Seyhan

Mesaj Formu

QR Code